DOPRAVA ZDARMA A NA HOTOVOST

Celý web mluví o přírodních doplňkových pilulkách pro sportovce

Když se řekne posilování svalů, většinou se nám hned vybaví fitness, kulturistika a soutěžní sporty. Ve skutečnosti se posilování svalů týká nás všech, ale především lidí, kteří vedou sedavý způsob života, a proto potřebují udržovat svaly aktivní. Existuje mnoho způsobů, jak posílit svaly, počínaje mnoha novými návyky, které můžeme začlenit do našeho každodenního života. Čtěte dále a objevte našich pět tipů.

1. Začněte s dietou

Bez správné výživy je cvičení nejen zbytečné, ale může být i škodlivé. Příjem správného množství bílkovin je nezbytný pro budování svalů; můžeme je získat střídáním naší stravy s vejci, luštěninami, obilovinami – nejlépe celozrnnými – bílým masem, jako je krůtí a kuřecí maso, a dále rybami, měkkýši a korýši. A špenát? Je to jen legenda zrozená s Popeyem? Výzkumy ukazují, že špenát je výborným spojencem pro silné svaly díky anorganickým dusičnanům, které se nacházejí i v jiné zelené listové zelenině.

2. Snídejte bílkoviny

V Itálii jsme zvyklí snídat sladké, obvykle s kávou a croissantem. Není ale nic lepšího, než začít den správným příjmem bílkovin pro posílení celého těla a především svalů! Pokud se neobejdete bez italské snídaně, doplňte své obvyklé jídlo bílkovinami: s řeckým jogurtem a vlašskými ořechy budete na oběd sytější a energetičtější.

3. Cvičte lehkou a neustálou fyzickou aktivitu

I když neradi chodíte do posilovny, potíte se a přepracováváte se, můžete si najít způsob, jak být fyzicky aktivní ve svém každodenním životě, aniž byste to přeháněli. Stačí změnit některé návyky, například jít po schodech místo výtahu, prodloužit si cestu tím, že vystoupíte z autobusu nejprve na procházku, zvednete jednoduchou litrovou láhev vody na 10 minut denně, vezmete psa na procházku do ráno a večer. Nejdůležitější je být vytrvalý a cvičit svaly, které považujeme za „slabé“ a vždy je nezapomeňte protáhnout!

4. Zůstaňte dobře hydratovaní.

Svaly se skládají ze 75 % z vody. Udržování jejich pružnosti je proto nezbytné pro zdravý a výkonný svalový systém. Voda zvyšuje elasticitu a tonus svalů

svalů, pomáhá eliminovat kortizol a udržuje klouby dobře promazané. Také voda

důležité je také předcházet svalovým křečím u sportovců a seniorů, kteří tímto stavem často trpí.

POZOR: Z DŮVODU VYSOKÉ POPTÁVKY JSOU ZÁSOBY POSLEDNÍ

ZBÝVAJÍ POUZE 3 BALÍČKY

MÍSTO 2  BALENÍ ZA CENU 1 POUZE ZA   CZK 1.090,00

CO BIO BOOST OBSAHUJE

ZINEK

Zinek je nezbytným prvkem pro mužskou sexualitu: působí jako stimulant, který umožňuje tělu produkovat více T

 

ARGININ

Arginin je aminokyselina, která podporuje regeneraci svalů.

VYPLŇTE FORMULÁŘ NABÍDKOVÉHO BLOKU

Doprava zdarma

Dobírka

Záruka v ceně

Jeden z našich operátorů vás bude telefonicky kontaktovat, potvrdí objednávku a poskytne vám bezplatnou pomoc

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

  Ano, obsah je balen v klasických obalech, bez specifikace, co je uvnitř a s barevným přebalem, který neumožňuje vidět obsah.

  Obvykle odesíláme produkt ve stejný den a doručení trvá 1/2 pracovního dne.

  This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc

  Privacy PolicyTermini e condizioni

  © 2021 Tutti i diritti riservati.