RIAKTIVITO RIRRITJEN

LOSION I RI 100% NATYROR, LUFTON ALOPECI DHE HOLLIM, RIAKTIVON RRITJEN DHE NDALON RËNJEN E FLOKËVE, EFEKTIV NË SHUMË APLIKIME

OFERTË SPECIALE MERRNI 2 PËR 1

OFROHEN VETËM 100 NJËSI

7/100 KOPE TE MBETUR TE DISPONUESHME

3,900 LEK

8,100 LEK

Transport falas

pagesa në dorëzim

garancia e plotësuar ose e rimbursuar

ПОПЪЛНЕТЕ ФОРМУЛЯРА ПО ПОРЪЧКА
MJEKË EFEKTIVE

Është një trajtim 100% natyral që ndihmon në luftimin e alopecisë, riaktivizon folikulat e fjetura dhe forcon flokët ekzistues!

Pas 8 vitesh trajnimi dhe kërkimi në laboratorët tanë italianë

Locioni përmirëson rrjedhjen e gjakut në lëkurën e kokës, duke aktivizuar dhe nxitur rritjen natyrale të flokëve. Prandaj, jo vetëm që lufton rënien dhe brishtësinë e flokëve, por gjithashtu stimulon në mënyrë aktive rritjen e tyre, falë efektit të tij gjallërues dhe stimulues.

100% NATYRORE

Produkt 100% natyral me ekstrakte arginine, palmetto sharre dhe fenugreek, të cilat së bashku ofrojnë një kombinim perfekt për të rivendosur flokët e padisiplinuar

RIAKTIVON FLOKET QË NUK RRITEN MË GJAT

Falë përbërësve aktivë të argininës, ajo është në gjendje të riaktivizojë llamba të fjetura të cilat nuk janë më në gjendje të prodhojnë proteinat e nevojshme për rritjen e flokëve.

FORCON DHE SHTON VËLLIMIN

I ben llambat me te forta duke i dhene keshtu flokut shume energji, e cila rritet ne diametrin, ky efekt do ti jape flokut nje pamje shume voluminoze.

PSE NA HUMBEN FLOKET DHE PSE ESHTE E RENDESIME T’I MBROJMË NË DIMËR?

Flokët e ekspozuar ndaj diellit të verës dhe rrezeve UV janë të stresuar dhe kanë tendencë të humbasin hidratimin dhe ushqimin me kalimin e kohës, prandaj llamba e flokëve dobësohet.

Ky dobësim shkakton miniaturizimin e flokëve, i cili me kalimin e kohës, nëse lihet i patrajtuar, mund të vendosë që llamba e flokëve të mos jetë më në gjendje të riprodhojë flokët. Pas një trajtimi me seborin për disa muaj, veçanërisht në vjeshtë dhe dimër, ju lejon të ndaloni rënien dhe të aktivizoni llambat e fjetura!

OPINIONI I TRIKOLOGJISË

Pas 8 vitesh studimi dhe kërkimi, ne kemi treguar se arginina është në gjendje të zvogëlojë rënien e flokëve me 87% duke stimuluar riaktivizimin e 76% të folikulave të flokëve të inaktivizuar.

Mijëra burra dhe gra tashmë janë ndihmuar nga seborrhea dhe 97% e tyre kanë konfirmuar një reduktim të rënies së flokëve dhe stimulimin e ringritjes, duke rivendosur folikulat dhe flokët edhe në zonat e holluara.

Arginina është një aminoacid thelbësor i virilitetit. Ai është i përfshirë në ndërtimin e muskujve dhe flokëve dhe është gjithashtu përgjegjës për shëndetin e folikulave.

Ju garanton cilësinë më të mirë të argininës në treg, atë të përdorur në qendrat më të mira të flokëve për terapi efektive kundër rënies së flokëve dhe rritjes së flokëve. Të gjithë potencialin maksimal të këtij aminoacidi në një llak për ta përdorur kur dhe sa të dëshironi.

Trikolog me mbi 35 vite përvojë – Dr.Marco Latini

SI APLIKOHET

Seborina është shumë e lehtë për t’u përdorur dhe falë kontejnerit të dobishëm me sprej mund ta merrni me vete në palestër:

– spërkatni një sasi të vogël produkti në të gjitha zonat që do të trajtohen
– masazhoni butësisht për të thithur produktin.

Seborina është një formulë pa vaj që i lë flokët krejtësisht të pastër, edhe menjëherë pas dushit. Mund ta përdorni kudo pa e vënë re askush. Duhen vetëm 5 minuta në ditë për të rritur flokët e përsosur.

ÇFARË THONË KLIENTET TANË

Vuaja nga gulçimi dhe nuk mund ta shihja më veten në pasqyrë. Shokët më talleshin dhe nuk dilja më nga shtëpia. Provova shumë trajtime por pa rezultat. Rastësisht mora vesh për Seborinën dhe vendosa ta provoj. Në fillim isha shumë skeptike por pas 3 javësh fillova të shihja flokët e mia të rriteshin përsëri në zona ku nuk i kisha më!!! Duket e pamundur por ju siguroj se funksionon vërtet!!!!

Gjergjit

Çfarë mund të them, unë jam një person tjetër! Më e sigurt se unë, sidomos kur dal me vajzat, nuk kam pse të mbulohem më me flokët! Flokë shumë më të fortë, flokët e rigjallëruar! Djemtë po përpiqen ta besojnë!

Ivan

I dhuruar tim shoqi sepse ne moshen 50 ka filluar ti bien floket, me falenderon akoma, pas 1 muaji renia e flokut ndaloi dhe floket filluan te rriten perseri, te shohim si do te shkoje ne javet ne vazhdim, por nje trajtim shume i vlefshem!

Dhimitër

Unë kam vite që luftoj me rënien e flokëve. Fillimisht vija e flokëve që tërhiqet, pastaj zonat e holluara edhe në shpinë. Nuk ndihesha më i sigurt dhe nuk më pëlqente vetja. Më pas një profesionist më rekomandoi Seborina dhe munda t’i mbushja shumë flokët

Nikolla

PLOTËSO FORMULARI I POROSISË

Transport falas

pagesa në dorëzim

garancia e plotësuar ose e rimbursuar
Eco prime

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc

I prodotti consigliati su ecoprimeitalia.com sono venduti in affiliazione pertanto ecoprimeitalia.com non è ne il produttore ne il venditore ufficiale di ogni prodotto che potete trovare all interno del nostro sito. Pertanto per eventuali problemi o richieste dovete fare sempre riferimento al venditore ufficiale. Noi siamo comunque disponibili ad aiutarvi. Alcune immagini presenti sul blog sono state trovate sul web, qualora credite che possano ladere i vostri diritti, comunicatecelo e tempestivamente verranno tolte.

Privacy PolicyTermini e condizioni

Contattiresi e rimborsi

© 2021 Tutti i diritti riservati.